Paylaş

Hakkımızda

Hakkımızda

01

Novastella Kimdir?

Özdemir Yapı adıyla 1999 yılında Aluminyum ve Pvc pencere ve Kapı sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Sektörel alanda her türlü ürünü ve hizmeti sunan Özdemir Yapı, değişken sektörel ve müşteri talepleri doğrultusunda, kadrosunu güçlendirerek, 2013 yılında Novastella Mimarlık, Dekorasyon ve Inşaat Ltd.Şti. adıyla inşaat, mobilya, yapı, dekorasyon firması olarak faaliyetlerini daha geniş bir alana yayarak hizmetlerine devam etmektedir.

Hayalinizdeki mekanı yaratmak incelik, bilgi ve aşk ister. Doğru mekan, yaşam kalitenizi yükseltirken ruh halinizi de belirler. Yaşam alanınıza dokunan usta bir el size zamanı unuttururken tüm yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olur.

Çalıştığımız her projede önelikli, ilkemiz, tasarımdan uygulamaya kadar tüm estetik sorumluluğu üstlenerek müşterimizin ruhunu tanımak ve onu anlamaya çalışmak olmuştur. Bu sayedei sıfırdan yeni bir dünya yaratmanın tarifsiz hazzını yaşamanın yanında, siz değerli müşterilerimizin de birlikte yarattığımız bu dünyaya ortak olmaktan duyduğunuz mutluluğu görmeyi hedefleriz.

Özgün düşünceyle yaratılan her konsept, sanatsal bir anlayışa ihtiyaç duyar. Bizde çalışmalarımızda, tasarım disiplininden ayrılmadan, klasik tarzın vazgeçilmez öğelerini yeni ve teknik stillerle birleştirerek geleneksel ve modern olanın kusursuz sentezini sergilemeyi amaçlarız.

Rahat bir nefes almak ve yaşam kalitemizi yükseltmek için kolladığımız imkanlar fırsata dönüşmediğinde, biz size mekanlarınızda nefes aldırmayı bir görev olarak biliyoruz. Unutmayın; mekanlarınızdaki, rahatınız huzurunuzun anahtarıdır.

Saygılarımızla

İş Akış Sürecimiz;

1

02

Mutlu Müşterilerimiz 🙂